دبستان و پیش دبستان دخترانه کیمیای مهر
دبستان و پیش دبستان دخترانه کیمیای مهر
Captcha
ورود
به منظور استفاده بهینه از سامانه سهاد به نکات زیر توجه فرمایید

1- برای کار با سامانه سهاد استفاده از اینترنت پایدار و با سرعت مناسب الزامی است، این مورد خصوصا هنگام شرکت در کلاس ها یا آزمون های آنلاین از اهمیت بیشتری برخوردار است.

2- پیش از ورود به سامانه از به روز بودن مرورگر خود اطمینان حاصل نمایید (توصیه می شود از آخرین نسخه مرورگر موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده کنید).

3- هنگام کار با سامانه اکیدا از هیچ نوع وی پی اِنی استفاده نکنید، همچنین از باز کردن همزمان سایر نرم افزارها و اپلیکیشن هایی که ممکن است پهنای باند شما را اشغال کند (مانند انواع پیام رسان ها) جدا خودداری کنید.

4- حتی الامکان از کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ به جای گوشی موبایل برای کار با استفاده کنید، هرچند سامانه سهاد کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو) بوده و بر روی انواع گوشی های موبایل هم به خوبی کار می کند.

5- از باز کردن سایت بر روی بیش از یک مرورگر یا بیش از یک تب از مرورگر جدا اجتناب کنید.

6- سامانه سهاد به نحوی طراحی شده که استفاده از آن برای کاربر دشوار نباشد، با اینحال توصیه می شود قبل از شروع به کار با سامانه آموزش های لازم را از طریق معاون فناوری مدرسه خود دریافت نمایید.

شروع ثبت نام سال تحصیلی 1402-1401

اینجانب متعهد می گردم ضمن اطلاع از قوانین و مقررات موجود و مطالعه راهنمای ثبت نام؛ خود را مشمول قانون مدارس غیردولتی دانسته و شرایط ثبت نام در مدرسه غیردولتی را دارم.
چنانچه اظهارات اینجانب مغایر مقررات باشد، حق هیچگونه اعتراض را نخواهم داشت.


کلیک کنید